Úvodní stránka

Aero admin 1

Na této stránce máte možnost stáhnout aktuální verzi programu Fakturka. Zadejte požadované údaje a pokračujte volbou "Stažení instalačního souboru".

Instalace programu

Před stažením souboru můžete zadat následující informace. Pokud zadáte telefon nebo e-mail, bude vyžadován souhlas se zpracováním os.údajů
 
Firma / jméno
Telefon
E-mail
 
  Souhlasím se zasíláním obch. sdělení po dobu 5 let
  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
   Stažení instalačního souboru


Doplňující informace pro stažení instalačního souboru

V různých internetových prohlížečích se může postup stažení lišit. Při stažení postupujte standardním způsobem. Instalační soubor můžete přímo spustit nebo uložit na pevný disk počítače a spustit instalaci později.

Pokud zvolíte spustit bude po stažení instalačního souboru ihned spuštěna instalace. Zbytkem instalace vás provede průvodce.

Vzdálená instalace, nastavení EET, základní zaškolení

Máte-li zájem o rychlou instalaci a nastavení všech parametrů programu, nabízíme vám možnost objednání vzdálené instalace programu Fakturka. Naši pracovníci jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8.00 do 16.30. Po dohodě lze i v jiný čas. Pro vzdálenou instalaci je potřeba stáhnout a spustit program pro vzdálenou správu. Program není nutné instalovat. Spustíte jej jen pokud chcete povolit vzdálenou správu. Náš technik se poté připojí na vaše PC a nastaví vše dle vašich požadavků. Vše co je prováděno uvidíte na obrazovce vašeho počítače. Přímo v čase instalace můžete vše konzultovat a najít správné řešení pro vaše potřeby.
Cena za instalaci a nastavení je uvedena v ceníku. Informce o programu pro vzdálenou správu najdete zde